Iluzja + Ronin

59,99 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Ghetto Music przedstawia najnowszy album KACPRA - "ILUZJA" powstały w duecie z dobrze znanym producentem GIBBSem.

Jest to zarazem 7my solowy LP w karierze rapera oraz pierwszy w całości wyprodukowany przez GIBBSa.
Tym razem artyści zdecydowali się poruszyć kwestie iluzorycznego świata w którym po mału zatraca się ludzkość.

Tytułowa "Iluzja" zahacza w dużej mierze o destrukcyjne wątki takie jak kategoryzowanie, robocze podejście do życia i codzienne "igzyska śmierci" w których uczestniczymy chcąc - niechcąc.

Na krążku od strony muzycznej mamy dosyć zróżnicowany klimat, który nie pozwala nam na jednoznaczne określenie stylu jednak komponuje się z warstwą lyriczną na tyle by z zamierzanej EPki powstało LP.

"Iluzja" pojawi się na półkach sklepowych 24 maja 2019 roku.

TRACKLISTA

1. INTRO
2. ILUZJA
3. BYKI
4. DEMONY WOJNY
5. REAL TALK
6. NADZIEJA NA JUTRO
7. PORCELANA
8. WSZYSTKO CO MAM
9. KSIĘŻYC
10. NIEMA MNIE
11. PUSTKA
12. SŁOWO
13. OUTRO

KACPER - RONIN

Jest to 6te legalne wydawnictwo solowe w karierze rapera oraz drugie pod sztandarem jego własnego labelu GHETTO MUSIC.Po niespełna roku od poprzedniego bardzo dobrze przyjętego albumu "Incognito" otrzymamy dawkę 12 tracków wzbogaconych o unikatowe Intro i Outro,które jak cała płyta koncepcyjnie nawiązuje stylem do starych czasów kultury wschodu opartej na zasadachhonoru, lojalności i oddaniu.

Tytułowy "Ronin" to forma utożsamienia się z współczesnym samurajem, który jednak wybrał samotną drogę stając się wagabundą, jednostką walczącą o swój kawałek ziemi, nie zapominająco najcenniejszych wartościach. Na krążku poznamy również pogląd artysty na tematy związanem z zepsuciem świata, ludzi, brutalnością istnienia i bólu, który musimy jako ludziezwalczać i niwelować każdego dnia by nie zwariować w tym szalonym świecie.

Na najnowszym LP Kacpra mamy sporą mieszanką gości z różnych stron hip-hopowego półświatka: Paluch, Polska Wersja, Sarius, Małach&Rufuz, Zbuku, Bilon, Bezczel oraz Oliver Olson. Ponadto Monika Kliś na chórkach oraz Gibbs i PSR, którzy zadbali o album od strony produkcji muzycznej. Za finalnie brzemienie odpowiedzialny jest Nerwus od strony brzmienia albumu. Za jedna z produkcji odpowiada również Worek.

"Ronin" pojawił się na półkach sklepowych 16 listopada 2018 roku.