Ronin

29,99 zł
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

KACPER - RONIN

Jest to 6te legalne wydawnictwo solowe w karierze rapera oraz drugie pod sztandarem jego własnego labelu GHETTO MUSIC.Po niespełna roku od poprzedniego bardzo dobrze przyjętego albumu "Incognito" otrzymamy dawkę 12 tracków wzbogaconych o unikatowe Intro i Outro,które jak cała płyta koncepcyjnie nawiązuje stylem do starych czasów kultury wschodu opartej na zasadachhonoru, lojalności i oddaniu.

Tytułowy "Ronin" to forma utożsamienia się z współczesnym samurajem, który jednak wybrał samotną drogę stając się wagabundą, jednostką walczącą o swój kawałek ziemi, nie zapominająco najcenniejszych wartościach. Na krążku poznamy również pogląd artysty na tematy związanem z zepsuciem świata, ludzi, brutalnością istnienia i bólu, który musimy jako ludziezwalczać i niwelować każdego dnia by nie zwariować w tym szalonym świecie.

Na najnowszym LP Kacpra mamy sporą mieszanką gości z różnych stron hip-hopowego półświatka: Paluch, Polska Wersja, Sarius, Małach&Rufuz, Zbuku, Bilon, Bezczel oraz Oliver Olson. Ponadto Monika Kliś na chórkach oraz Gibbs i PSR, którzy zadbali o album od strony produkcji muzycznej. Za finalnie brzemienie odpowiedzialny jest Nerwus od strony brzmienia albumu. Za jedna z produkcji odpowiada również Worek.

"Ronin" pojawił się na półkach sklepowych 16 listopada 2018 roku.